Enerji Sektöründe Fiziksel Varlık Yönetimi Konferansı’nın ilki gerçekleşti!

Evrim A. Kurt Evrim A. Kurt | 19.07.2022

2021 yılında 9-10 Aralık tarihlerinde düzenlediğimiz konferansımıza Tufanbeyli Santrali Spektrum Akademi ev sahipliği yaptı.

Fiziksel Varlık Yönetimi konusundaki çalışmaların sektöre katkılarını ortaya koymak ve portföyümüzde bulunan farklı teknolojiler ile diğer paydaşlar arasında bilgi ve deneyim paylaşımını sağlamak amacı ile düzenlediğimiz konferansta, akademisyenleri, enerji sektöründe faaliyet gösteren şirketlerden, yazılım ve teknoloji firmalarından ve özel sektörden katılan konuklarımızı ağırladık.

Ayrıntılarına fizikselvarlikyonetimi.com internet sitesinden ulaşabileceğiniz birbirinden önemli konuların ve deneyimlerin paylaşıldığı bu 2 gün boyunca 5 panel oturumu ve 10 sunum gerçekleşti. Toplamda 32 konuşmacı/panelist katılımı ile başarı ile tamamlanan konferans, internet sitemizden canlı olarak yayınlandı ve iki binden fazla kişi online takip etti.

8-9 Aralık 2022 yılında gerçekleştirmeyi planladığımız ikinci konferansımıza ise Enerjisa Üretim İstanbul Merkez Ofisimiz ev sahipliği yapacak.

Bu sene gerçekleştireceğimiz Enerji Sektöründe Fiziksel Varlık Yönetimi konferansı Sürdürülebilirlik temalı olacak. Fiziksel varlıkların yönetimi ve bu süreçte elde edilebilecek azami değerin; sürdürülebilirliğe olan katkısı birbirinden değerli katılımcıların paylaştığı içgörüler ile zenginleşecek.

Önde gelen paydaşların katılımı ile gerçekleşecek konferansımızı kaçırmamak, duyuru ve etkinliklerden haberdar olmak için sitemize üye olun ve takipte kalın.